Humbrol barva (200) emailová Pink - Gloss

Neohodnoceno
 
 

Vyberte  variantu balení barvy.

Cena 37,19 Kč bez DPH
45 Kč
Značka HUMBROL
Kategorie Humbrol
Zvolte variantu
Kód produktu GM456 HUMBROL: Humbrol email color 45 Kč
37,19 Kč bez DPH
   
 

 Humbrol Color Email

Barvy jsou určeny na barvení modelů a jiné hobby použití. Před použitím barvu dobře rozmíchejte. Nanášejte štětcem, nebo stříkáním na suchý, čistý povrch. Doba schnutí: na dotyk 20 minut, novou vrstvu nátěru je možné nanést po 4 hodinách, úplné zaschnutí po 24 hodinách (podle tloušťky vrstvy). Na stříkání se doporučuje ředění maximálně 3 díly barvy : 2 díly ředidla. Použitím ředidla jiné značky se snižuje kvalita této barvy. Povrch se doporučuje před barvením nastříkat základní barvou.

Varování! Hořlavá kapalina a páry. Může způsobit ospalost nebo závratě. Opakovaná expozice může způsobit vysušení nebo popraskání kůže. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před použitím si přečtěte údaje na štítku. Chraňte před teplem/jiskrami/otevřeným plamenem/horkými povrchy. - Zákaz kouření. Skladujte uzamčené. Obsah/nádobu likvidujte v souladu s místními/regionálními/národními/ mezinárodními předpisy. Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby. Tento výrobek není hračka.

Humbrol Aqua 

Výhody barev Aqua Color:
- lze je ředit vodou
- mají minimální zápach
- nejsou hořlavé
- neobsahují prakticky žádná organická rozpouštědla
- můžete vzájemně míchat 
- jsou zcela suché již za 2 - 3 hodiny
- vrstvu můžete přetřít již po jedné hodině, tedy šestkrát rychleji než emailové barvy
- tyto barvy můžete snadno přetřít i přes původní emailový nátěr bez jakýchkoli komplikací při dodržení řádné doby schnutí. Emailové a barvy Aqua Color však nelze míchat dohromady.

Nanášení štětcem:
Barvy můžete samozřejmě nanášet i štětcem a díky jejich rovnoměrnému krytí to není žádný problém. I se štětcem můžete dosáhnout povrchu téměř tak hladkého jako za pomoci stříkací pistole. Konečný výsledek je naprosto srovnatelný s použitím emailových barev. I se štětcem dosahují barvy Aqua Color vynikajících výsledků. 

Obsah balení: 14 ml.

Štětec a pomůcky ihned po použití vypláchněte vodou.
Nádobku po použití pevně uzavřete. Po otevření spotřebujte co nejdříve, barva přístupem vzduchu zasychá. Chraňte před mrazem.
Obsahuje konzervační činidla Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Benzisothiazolinone.
Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Zneškodněte tento materiál a jeho obal ve sběrném místě pro zvláštní nebo nebezpečné odpady. 
Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Humbrol Spray 

Barva ve spreji pro snadné nabarvení modelů - 150 ml 

Rychlá a jednoduchá alternativa k airbrushi

Hotový model získá vzhled skutečně věrný originálu teprve po nanesení dokonalého nátěru. Zejména velké plochy se však pomocí štětce natírají jenom velmi obtížně.
Humbrol Spray Color je řada akrylových barev, které velmi rychle schnou, výborně kryjí a jsou také velice odolné proti poškrábání. Díky jejich speciálnímu složení je lze použít i na polykarbonátové karoserie RC modelů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.